Zarabiaj z dublivitaminer.pl

Dokonując zakupu w sklepie Dubli Vitaminer nie tylko otrzymujesz wybrany produkt, ale i pieniądze.

JESTEŚMY JEDYNYM SKLEPEM, KTÓRY W TAKI SPOSÓB WYNAGRADZA SWOICH KLIENTÓW.

Tylko w naszym sklepie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, każdy klient uczestniczy w podziale prowizji. Robiąc zakupy, automatycznie aktywuje swoje konto, które stale będzie zasilane prowizją. Nie ma obowiązku comieszięcznych zakupów. Nie ma obowiązku polecania naszego sklepu. Nie ma żadnych obowiązków. Wystarczy jeden raz, wybrać produkt o wartości 12 punktów, by aktywować swoje konto.

Aby zrobić zakupy w sklepie, należy się zarejestrować podając adres email oraz definiując swoje hasło. U nas działa system poleceń, więc jeżeli ktoś Cię skierował na strony naszego sklepu, rejestruj się z jego linku.

Po potwierdzeniu linku aktywacyjnego na swojej poczcie, możesz zalogować się, uzupełnić swoje dane i zrobić zakupy by aktywować swoje konto.

Każdorazowo wybierając produkt o wartości 12 punktów, lub zestawy na łączną ilość 12 punktów, otrzymujesz kolejne aktywne miejsca, które będą naliczać prowizję do 120 zł każde. Sam decydujesz o ilości takich kont, kolejnych zakupach i wysokości swoich dochodów. Prowizja jest doliczana na bieżąco po każdych zakupach i widoczna w Twoim koncie Klienta w formie punktów, gdzie jeden punkt odpowiada jednej złotówce.

NASZ PROGRAM PARTRNERSKI WARTO POLECAĆ

Po zarejestrowaniu otrzymasz indywidualny link partnerski, prześlij go swoim znajomym i zachęć do zrobienia zakupów. On zacznie zarabiać, a Ty otrzymasz równowartość 100% jego dochodów. Drugie 100% otrzymasz od jego poleconych. Czyż nie brzmi to obiecująco ?

RÓB ZAKUPY
CIESZ SIĘ ZDROWIEM
ZARABIAJ PIENIĄDZE
x